KK Center konjeniškega športa Celje
Turnir 0215
14. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 274.5.6
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 34/34/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uroš Jordan | A2391 | STELLEA (A2391) | STELLEA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/36.18 | |
2 | Nina Pangeršič | A2456 | GLORIJA 1 (A2456) | GLORIJA 1 | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/37.48 | |
3 | Lana Tanko | A2672 | QUANTUMS BOY (A2672) | QUANTUMS BOY | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/39.32 | |
4 | Uroš Kocbek | A2685 | PARIS (A2685) | PARIS | JK MARIBOR | 0-0/39.41 | |
5 | Hana Bajrovič | A2801 | LNS COSACARA B (A2801) | LNS COSACARA B | KK VELEBIRO | 0-0/40.66 | |
6 | Laura Dragičević | Z2112 | LAVAI (Z2112) | LAVAI | HRVAŠKA | 0-0/40.94 | |
7 | Robi Skaza | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 0-0/41.26 | |
8 | Andrija Hrgovič | Z1820 | LOVE AFFAIR (Z1820) | LOVE AFFAIR | HRVAŠKA | 0-0/42.53 | |
9 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 0-0/44.86 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 0-0/45.78 | |
11 | Andrej Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | JK MARIBOR | 0-4/34.15 | |
12 | Denis Gugić | Z2224 | SPAR ACOCERTO (Z2224) | SPAR ACOCERTO | HRVAŠKA | 0-4/35.7 | |
13 | Laura Dragičević | Z1858 | AIDORA I RITZ (Z1858) | AIDORA I RITZ | HRVAŠKA | 0-4/39.67 | |
14 | Robi Skaza | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 4-0/41.87 | |
15 | Lana Tanko | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-0/41.93 | |
16 | Aleksandra Krainer | A2364 | LUCHY (A2364) | LUCHY | ŠD Konjeniški center Celje | 4-0/43.47 | |
17 | Aleksandra Ščap | A2262 | CASPER Z (A2262) | CASPER Z | KK VELENJE | 0-4/43.79 | |
18 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 4-0/45.22 | |
19 | Eva Zala Marovt | A2826 | ZELINA (A2826) | ZELINA | KK VELEBIRO | 0-5/49.33 | |
20 | Matevž Dremelj | Z2046 | QUALITY VAN KLAVERBORCH (Z2046) | QUALITY VAN KLAVERBORCH | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-7/57.85 | |
21 | Matevž Emil Prešeren | A1650 | WANDANA (A1650) | WANDANA | KK PIP Ljubljana | 0-8/37.37 | |
22 | Robert Krajnc | A2179 | LEONIE (A2179) | LEONIE | KK VELENJE | 0-8/40.17 | |
23 | Matevž Dremelj | Z2225 | ROMIRA DELL'OLMO (Z2225) | ROMIRA DELL'OLMO | KK JEŽA PRI JEŽU | 8-0/44.71 | |
24 | Matevž Emil Prešeren | A2374 | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. (A2374) | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. | KK PIP Ljubljana | 8-4/42.31 | |
25 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA (A2651) | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 0-12/45.02 | |
26 | Lidija Grum | A2854 | LG INETTE (A2854) | LG INETTE | ŠD Konjeniški center Celje | 8-4/46.71 | |
27 | Tomaž Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 14-3/58.81 | |
28 | Špela Semolič | A2805 | CAYENNE (A2805) | CAYENNE | KK VELENJE | 12-8/46.46 | |
29 | Andrija Hrgovič | Z905 | CLEAR (Z905) | CLEAR | HRVAŠKA | 10-12/63.67 | |
30 | Aleš Pevec | A1736 | LESOTO (A1736) | LESOTO | KK VELENJE | 4-25/65.56 | |
31 | Tajda Bosio | A2865 | CRESCENDO (A2865) | CRESCENDO | ŠD Konjeniški center Celje | 0-EL | |
31 | Tomaž Laufer | A2614 | HEART STEALER (A2614) | HEART STEALER | KK VELEBIRO | 0-EL | |
33 | Iza Vele | A2663 | VELEBIRO BERLINS BOY (A2663) | VELEBIRO BERLINS BOY | KK VELEBIRO | 6-EL | |
- | Tanit Baukman | A2467 | WAIT N SEE (A2467) | WAIT N SEE | KK KARLO - Maribor | RET |