KK Velenje
Turnir 1514
14. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 274.5.6
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 24/23/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iza Vele | A1389 | VELEBIRO RIANTE (A1389) | VELEBIRO RIANTE | KK VELEBIRO | 0-0/35.81 | |
2 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/36.87 | |
3 | Janez Avšič | A1793 | FENOLIT d.d. SHALIMAR (A1793) | FENOLIT d.d. SHALIMAR | KK VELENJE | 0-0/40.93 | |
4 | Robi Skaza | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 4-0/33.02 | |
5 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 0-4/34.27 | |
6 | Robi Skaza | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 4-0/34.66 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Matevž Dremelj | A1931 | URIEL (A1931) | URIEL | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-4/37.93 | |
8 | Lana Tanko | Z1829 | CAPRILUNE (Z1829) | CAPRILUNE | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-0/39.73 | |
9 | Matevž Dremelj | Z2046 | QUALITY VAN KLAVERBORCH (Z2046) | QUALITY VAN KLAVERBORCH | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-4/42.23 | |
10 | Tadej Skaza | A1771 | ARAGON (A1771) | ARAGON | KK VELENJE | 8-0/37.07 | |
11 | Andrej Kučer | A2645 | ALADIN BENI (A2645) | ALADIN BENI | JK MARIBOR | 0-8/38.67 | |
12 | Aleksandra Krainer | A2364 | LUCHY (A2364) | LUCHY | ŠD Konjeniški center Celje | 4-4/38.85 | |
13 | Tadej Skaza | A1964 | ARMAGEDON S (A1964) | ARMAGEDON S | KK VELENJE | 4-8/33.73 | |
14 | Lana Tanko | A2930 | CHARLES STAF (A2930) | CHARLES STAF | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-8/39.69 | |
15 | Robert Kučer | A2374 | JUMBO AN INN (A2374) | JUMBO AN INN | KK VELENJE | 8-4/39.9 | |
16 | Martin Glavič | A2455 | CHINTANO 06 (A2455) | CHINTANO 06 | ŠD Konjeniški center Celje | 4-8/63.01 | |
17 | Lana Tanko | A2672 | QUANTUMS BOY (A2672) | QUANTUMS BOY | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-10/54.49 | |
18 | Rok Peček | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK VELEBIRO | 4-12/41.2 | |
19 | Mihael Kovačič | A2695 | RIVER STONE K (A2695) | RIVER STONE K | KK KARLO - Maribor | 8-12/37.96 | |
20 | Anže Šisernik | A1651 | SPOTFIRE (A1651) | SPOTFIRE | KK KARLO - Maribor | 12-18/53.78 | |
21 | Irena Drobnič | A2366 | IBERIA (A2366) | IBERIA | KK LJUBLJANA | 12-20/38.08 | |
22 | Matevž Emil Prešeren | A2961 | NAHUM D'EQUIT (A2961) | NAHUM D'EQUIT | KK PIP Ljubljana | 4-EL | |
23 | Leja Tomaž | A2428 | BARNAHOWN GEM (A2428) | BARNAHOWN GEM | KK GIBANJE | 13-EL | |
- | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | DNS |